2022 gruodžio 23

Nors LKU grupės kredito unijos gerumo misiją vykdo visus metus, tačiau būtent šventiniu laikotarpiu įgyvendinama jau tradicija tapusi kalėdinių kojinių paramos kampanija. Kampanijos tikslas – dovanoti šventinę nuotaiką ir ištiesti ranką pagalbos stokojantiems. Šiemet kredito unijos atsigręžė į Krizinį nėštumo centrą, artimųjų neturinčius senelius ir nepritekliuje gyvenančius vaikus.

Išgyvenančioms krizinį nėštumą mamoms

Dar prieš Kalėdas parama kalėdinėse kojinėse iš Lietuvos centrinės kredito unijos iškeliavo į Krizinio nėštumo centro skyriaus Kaune darbuotojų rankas. Per jas parama pasieks krizinį nėštumą išgyvenančias mamas ir jų mažylius.

Krizinio nėštumo centras įkurtas padėti moterims ir poroms, išgyvenančioms neplanuoto nėštumo krizę, pogimdyvinę depresiją, vaikelio netektį dėl persileidimo, priešlaikinio gimdymo ar nėštumo nutraukimo. Centras teikia kvalifikuotą tęstinę, kompleksinę pagalbą, siekiant įgalinti moterį įveikti krizę, organizuoja savipagalbos grupes. Nuo centro įkūrimo 2013-aisiais metais iš viso suteikta 14 115 konsultacijų mamoms ir šeimoms. Vien Kauno rajone Krizinis nėštumo centras teikia tęstinę kompleksinę pagalbą 50-iai moterų ir šeimų, o į centrą visoje Lietuvoje pagalbos kreipėsi 416 asmenų per metus.

Lietuvos centrinė kredito unija perdavė dovanas mamoms ir jų naujagimiams – būtinų higienos reikmenų rinkinius ir sauskelnes. Taip pat kartu su viena iš grupės narių – Šeimos kredito unija – Krizinio nėštumo centrui skyrė finansinę paramą.

Pajūrio senelių namams

LKU grupės kredito unija „Mėmelio taupomoji kasa“ taip pat neliko abejinga ir prisijungė prie kalėdinių kojinių paramos kampanijos įteikdama paramą Kretingos Pajūrio senelių namams.

Šiuose namuose gyvena 21 senjoras ir neįgalumą turinti jauno amžiaus moteris, kurios artimieji atsisakė ją globoti. „Nusprendėme dovanoti šventinį džiaugsmą šių gražių, jaukių namų gyventojams, nes jų šventinę nuotaiką temdo artimųjų nebuvimas šalia bei ligos“, – sako „Mėmelio taupomosios kasos“ paskolų vadybininkė Oresta Stankuvienė.

Kredito unijos „Mėmelio taupomoji kasa“ darbuotojos skyrė savo laiką ir nuvyko į senelių namus Kretingoje, kad įteiktų dovanas asmeniškai ir pabendrautų su šių namų gyventojais.

Nepritekliuje gyvenančių šeimų atžaloms

Gerumas neturi ribų, todėl Lietuvos centrinės kredito unijos darbuotojai antrus metus iš eilės savo pačių iniciatyva renka šventinę paramą nepritekliuje gyvenantiems vaikams, kad padovanotų jiems krislą šventinio džiaugsmo.

Bendradarbiaujant su SBĮ Kauno rajono socialinių paslaugų centru, už darbuotojų surinktas lėšas mažiesiems buvo nupirkti 2 vienetai kombinezonų / chalatų, 3 vienetai sportinių kostiumų, lėlių vežimėlis ir 2 vienetai LEGO konstruktorių rinkiniai.

Lietuvos centrinė kredito unija taria nuoširdų AČIŪ gerumu besidalinančioms kredito unijoms, darbuotojams ir visiems, kurie nepamiršta atsigręžti į esančius šalia. Tik mes patys ir atviros mūsų širdys gali sukurti šventinį stebuklą.

Ir maži geri darbai gražina pasaulį!

Susisiekite